TISKOVÁ INFORMACE

COSMETICA Berlin — Top akce pro profesionály v oblasti krásy

COSMETICA Berlin se bude konat již po osmnácté konat v termínu od 18. do 19. listopadu 2023. Na veletrhu v módním a kosmopolitním hlavním městě mají kosmetičtí profesionálové co nabídnout ve dvou halách – od četných nových produktů a konceptů služeb až po další školení, odborné přednášky a atraktivní soutěže. Spektrum vystavovatelů je široké s více než 400 společnostmi a značkami. Kromě pečující a dekorativní kosmetiky zahrnuje také péči o nohy, nehtový design, řasy & obočí, permanentní make-up, wellness a vybavení salonů.

Jako vždy jsou na programu exkluzivní workshopy COSMETICA – letos pod vedením renomovaných kosmetických expertek Brigitte Würfl („Wellness pro nohy: reflexologie“ a „Správné měření a dokreslení obočí“), Ute Lipsdorf („Lifting řas“ , „Collagen Thread Lifting“ a „Aqua Facial“) a Carena Zuleger (lékařský make-up „Make-up meets Medicine“), kteří předávají své odborné znalosti prakticky orientovaným způsobem. Počet účastníků jednotlivých COSMETICA workshopů je omezen, je nutná registrace za poplatek.

Mezi vrcholy veletrhu COSMETICA Berlin patří dvě prvotřídní soutěže: COSMETICA Newcomer Award a COSMETICA LashStar. Pro studenty, mladé vizážisty a mladé profesionály s maximálně 3letou odbornou praxí (počínaje kvalifikací vizážisty) je populární COSMETICA Newcomer Award šancí prezentovat se naživo před profesionály a publiku předvést své dovednosti. Slavnostní předání cen se uskuteční 18. listopadu 2023 na COSMETICA Stage. Tři finalisté obdrží kvalitní nepeněžní ceny a finanční odměnu 300 eur. Děkujeme sponzorům: Kryolan, štětce na make-up da Vinci, řasa vlna, Gustav Baehr a Y/OUR.

COSMETICA LashStar powered by Larucil je nový soutěžní formát pro řasové stylisty. Profesionálové se mohou zúčastnit ve čtyřech kategoriích Klasické řasy, Objemové řasy 2D až 4D, Lashlifting a Lashart. Pět nejlepších v každé kategorii, které po přihlášce určí odborná porota, se mezi sebou utká v živých soutěžích ve finále 18. a 19. listopadu 2023 v COSMETICA Berlin.

Na COSMETICA Stage je pro návštěvníky veletrhu připraven pestrý doprovodný program s akcemi a přednáškami. Kromě předávání cen dvou soutěží COSMETICA diváky nadchnou také make-up show Malu Wilz a Isabell Niederländer. Obchodní témata jsou specialitou Gaffara Taha z Beauty Business 24, který vystoupí po oba dny veletrhu. Expertka na krásu Carena Zuleger poskytuje informace o „anti-agingu bez zařízení“ a vysvětluje, proč je vytvoření nástěnky vizí kreativní metodou pro vizualizaci a definování vlastních cílů. Chybět nebude ani odborná přednáška z oblasti péče o nohy a podiatrie Anke Niederau (Ocean Pharma). Maria Ostermann (mořští kuchaři) podává zprávu o životě a práci na palubě výletní lodi. Představení produktů a prezentace léčebných konceptů navíc poskytují inspiraci pro práci v ústavu, studiu i praxi.

Jako odborný návštěvník máte přístup na veletrhy COSMETICA, pokud pracujete v následujících oblastech: kosmetika, přírodní kosmetika, ruce a nehty, péče o nohy, podiatrie, depilace, kosmetická farma, wellness institut, denní lázně, fitness, masáže , fyzioterapie, solárium, farmacie, drogerie, parfumerie, kosmetický průmysl a obchod, import/export pro kosmetiku nebo jako kadeřník, a vizážista. Při vstupu jsou uznávány např. tyto doklady: doklad o školení, potvrzení o absolvovaném kurzu/školení, živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, potvrzení finančního úřadu, pracovní smlouva (1. strana).

Studenti kosmetiky si vezmou např. osvědčení z odborné školy, osvědčení o  studiu nebo platný průkaz studenta z oborů. Návštěva je pro studenty zdarma .

Prodej vstupenek na COSMETICA Berlin je otevřen od 15. srpna 2023 do 17. listopadu 2023.

Více informací o COSMETICA Berlin najdete na WEBU: www.cosmetica.de
Instagramu: www.instagram.com/cosmetica_messe
Facebooku: www.facebook.com/cosmetica.messen
Youtube: www.youtube.com/@cosmeticamesse1030

COSMETIC TRADE FAIR – ABOUT US – CONTACTS
EXPOBEAUTY PRAGUE s.r.o, CZECH REPUBLIC
Tel.: +420 602 354 615
CO-LOCATED
TRADE FAIRS: